Половина шляху позаду — RemaDays Kyiv 2021

Пройшла вже половина виставки RemaDays Kyiv 2021, а разом з цим емоційний день.

Гості виставки взяли участь в чергових насичених лекціях RemaCongress, а головне — реалізували численні зустрічі з Учасниками виставки.

Гості виставки вже з самого ранку вирушили в дорогу, щоб отримати якомога більше цінного досвіду, відвідали цікаві стенди експонентів і надихнулися новітніми технологічними рішеннями.

Вже з 10:15 у відвідувачів була можливість взяти участь в цікавих лекціях RemaCongress — сьогодні гарячою тематикою RemaCongress були Новинки Поліграфії та Друку України, а спікерами виступили такі фахівці як Євген Шіляєв, директор Konica Minolta, Ігор Холод, керівник напряму продажу промислових систем друку компанії Xerox Україна, Деніс Бояркін, Засновник стартапу ДРУК »DRUK.ua, Костянтин Ткаченко, власник компанії «7 небо» та інші відомі фахівці сектора поліграфії.

Яку лекцію ви оцінили б найвище? Нам складно вибрати — всі були відмінні!

Після лекцій у Експонентів було ще кілька емоційних годин, які вони з радістю провели на зустрічах з відвідувачами, в тому числі з-за кордону, що доводить, що ринок має силу і можливість діяти не тільки локально.

Завтра останній день RemaDays Kyiv 2021! До скорого!