Виставка RemaDays Kyiv 2021 відкрита!

Сьогодні була відкрита Міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 – це перша галузева зустріч в цьому році після того, як в економіці сталася відлига. На 3 дні Міжнародний Виставковий Центр стане місцем для ділових зустрічей, обміну досвідом та презентації нових продуктів і технологій, створених індустрією реклами протягом останнього року.

Перший день виставки показав, наскільки ринок потребував особистого спілкування – і, зокрема, як змінилася реальність в нашій сфері бізнесу.

12 випуск RemaDays Kyiv 2021 стане символом відновлення і сили. Ця подія, незважаючи на складну ситуацію в світі, привернула близько 70 експонентів, в тому числі експонентів з-за кордону (Польща), які представляють різні сектори ринку реклами.

Як і щороку Міжнародний Виставковий Центр став для відвідувачів зручною локалізацією з широкою парковкою, станцією метро Лівобережна в 5 хвилинах пішки, зручною інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

Під час виставки можна було безкоштовно взяти участь в лекціях RemaCongress – план конференції був сповнений досвідчених і харизматичних спікерів. Лекції проходять в конференц зоні в самому виставковому залі. Сьогодні пройшли лекції під слоганом Новинки Рекламних Сувенірів – виступали фахівці Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України.

Сьогоднішній день це також вручення статуеток Корон Реклами компаніям постачальникам, які зібрали найбільше голосів від їх клієнтів. Звіт і список лауреатів дивіться на сайті в розділі Конкурси.

Сьогоднішній день – це безліч новинок і інформації. Завтра ще один день виставки з новими емоціями – Запрошуємо з 10:00 до 17:00!