ВОСЬМА ВИСТАВКА REMADAYS KIEV ЗАКІНЧИЛАСЬ

В залі сучасного виставкового центру МВЦ-EXPO свої пропозиції могли презентувати близько 100 експонентів. Останніми досягненнями виробників, імпортерів та дистриб’юторів рекламної продукції та послуг могли захопитися багато професіоналів рекламної та поліграфічної галузі.

Столиця України вже у восьмий раз гостино вітала спеціалістів рекламної галузі. Як і минулого року свої новаторські рішення презентували експоненти в секторах – Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow, PhotoCreation, InternetSolution, EventShow, TextileZone, School&Office Room.

Нічого дивного, що два квітневих дня були справжнім святом реклами в місті Києві.
У перший день заходу ми дізнались переможців конкурсу «Корони реклами». Під час урочистого фуршету статуетки були вручені лідируючим підприємцям на ринку галузі в п’яти категоріях промисловості – рекламні подарунки виробник, імпортер подарунків, Out & InDoorSystems, PrintShow і технології (повний список переможців можна прочитати ТУТ).

Як і в попередні роки, на другий день RemaDays Kiev 2017 були оголошені результати конкурсу на кращі рекламні подарунки року. Нагороди, як і у випадку з конкурсом «Корони Реклами» були присуджені в п’яти сегментах. Переможці «Gifts of The Year», були обрані гостями, які віддавали свій голос за найпопулярніші гаджети в різних цінових діапазонах. Під час виставки в Києві позитивні емоції переживали й гості. У традиційній «лотереї для відвідувачів» в цьому році головним призом був скутер Spark. Переможець з великою радістю отримав ключі з рук організатора.

На виставці Реклами і Поліграфії в Києві була можливість не тільки ознайомитися з останніми рішеннями та продуктами, а й розширити свої знання, застосування яких, може забезпечити ще більшу ефективність в надзвичайно вимогливому ринку. Протягом двох днів учасники та відвідувачі могли слухати виступи, організовані в рамках RemaCongress. Спеціалізована серія лекцій була організована спільно з основним медіа-партнером RemaDays Kiev – Асоціацією Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України (АВІРСУ). Як і раніше, найбільшим досягненням вже завершеної Восьмої виставки Реклами та Поліграфії RemaDays Kiev стала можливість дізнатися про останні тенденції в галузі «гаджет» і розширити ділові контакти.

Побачимося у 2018 році.