Я погоджуюся, що GJC International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. к. (Польське товариство з обмеженою відповідальністю та товариство з обмеженою відповідальністю) використовує кінцеві телекомунікаційні пристрої, якими я є користувачем, для цілей прямого маркетингу відповідно до статті 172 Закону про телекомунікації від 16 липня 2004 року.
 Я даю згоду на отримання на мою адресу електронної пошти комерційної інформації відповідно до положень Закону про надання послуг електронними засобами від 18 липня 2002 року, надісланої GJC International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. к. (Польське товариство з обмеженою відповідальністю та товариство з обмеженою відповідальністю) від свого імені та від імені інших осіб.
 Я даю згоду на обробку моїх персональних даних у межах даних, що містяться у наведеній вище формі, компанією GJC International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. к. (Польське товариство з обмеженою відповідальністю), щоб воно могло надсилати інформаційний бюлетень, комерційні пропозиції та пропозиції маркетингових послуг, у тому числі з метою розсилання інформаційного бюлетеня та маркетингу товарів і послуг організацій, які співпрацюють з GJC International sp. z o.o. sp.k. Я заявляю, що згоду було висловлено мною добровільно і що я був поінформований, зокрема, про можливість її відкликання. Я заявляю, що я був поінформований про правила обробки моїх персональних даних і що я ознайомився зі змістом інформаційного зобов’язання, яке мені надано.

[recaptcha]