Підсумки виставки RemaDays Kyiv 2021

09 вересня завершилася перша в цьому році виставка реклами і друку RemaDays Kyiv, яка зібрала близько 2800 відвідувачів з 9 країн. Як організатори, ми дуже задоволені кількістю гостей і тим, що серед відвідувачів і учасників були також компанії з-за кордону!

Гості виставки мали можливість ознайомитися зі змінами в рекламно-поліграфічної галузі, а також оновити існуючі та встановити нові ділові контакти.

Вважаємо, що розминка для рекламного ринку вдалася!

І вже сьогодні запрошуємо вас на міжнародну виставку реклами та друку RemaDays Kyiv вже навесні 2022.

Протягом 3 днів виставки гості мали можливість дізнатися про нові продукти, послуги і технології реклами та друку, були натхненні новими рішеннями і отримали можливість поспілкуватися з галузевими ЗМІ, а також придбати цінні знання та досвід.
Міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv проходила в тому ж місці, що і щорічно, в Міжнародному Виставковому Центрі IEC EXPO на Броварському пр-ті, 15. У виставковому залі зібралося більше 70 експонентів, що представляють ринок, змінений пандемією. Виставку відвідало близько 2800 відвідувачів – ми раді, що, незважаючи на складну ситуацію, були присутні також представники закордонного ринку реклами. Як завжди, виставка виявилася відмінним місцем для розвитку контактів і нових знайомств.

Запрошуємо вас погортати фотогалерею на сайті www.remadays.com.ua – http://www.remadays.com.ua/ua/for-media-ua/gallery-ua/

Під час виставки проходила конференція RemaCongress, де були проведені безкоштовні галузеві лекції для відвідувачів.

Як і щороку Міжнародний Виставковий Центр став для відвідувачів зручною локалізацією з широкою парковкою, станцією метро Лівобережна в 5 хвилинах пішки, зручною інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

RemaDays Kyiv, безумовно, була унікальною подією – приємна ділова атмосфера, а також високий рівень учасників і відвідувачів ще раз підтверджують силу рекламної індустрії та прагнення до розвитку в даний час.

Дякуємо вам за час, проведений разом, бажаємо плідної роботи і з ентузіазмом запрошуємо вас на міжнародну виставку реклами та друку RemaDays Kyiv вже навесні 2022.

До скорого!