Організатор

Організатором Міжнародної виставки реклами та друку RemaDaysKyiv є компанія GJC International Sp. z o.o. sp. k. – лідер ринку в рекламній галузі. Ми більше 20 років працюємо в рекламному секторі, постійно вдосконалюючи свої компетенції та адаптуючи пропозицію до мінливих потреб галузі.

Чому варто нам довіряти?

Наша місія полягає у наданні високоякісних унікальних бізнес-інструментів, які підтримують ділові відносини компаній, присутніх у цій галузі. – Основна цінність нашого бізнесу – це комунікація – ми уважно слухаємо та аналізуємо потреби наших клієнтів, – говорить Славомир Гіфінг, президент GJC International Sp. z o.o. sp. k. Орієнтуючись на створення добрих, партнерських відносин, ми завжди відповідаємо очікуванням галузі, шукаючи найкращі рішення.

Ми працюємо з великими галузевими організаціями, а також з місцевими та іноземними ЗМІ. Сотні компаній довіряють нашій компанії, створюючи разом з нами протягом 15 років одне з найбільших виставкових заходів у рекламній та поліграфічній галузі у світі.

Міжнародна виставка реклами та друку RemaDaysKyiv – це подія, організована на глобальному рівні, відповідно до сучасних стандартів ділових заходів найвищої якості. Компанія здійснює ряд заходів, спрямованих на розвиток та розширення ринкової пропозиції, завдяки яким RemaDaysKyiv щороку демонструє все кращі та кращі результати.

GJC International Sp. z o.o. sp. k. окрім виставки RemaDaysKyiv пропонує також цілий ряд товарів та послуг, що підтримують розвиток галузі:

  1. Видавництво:

  • Галузевий навігатор «Рекламна Україна» – інтуїтивно зрозуміла пошукова система контактів в рекламній індустрії, інтегральна з каталогом учасників, що розповсюджується під час RemaDays Kyiv

  • European Suppliers Book (Європейська книга постачальників) – каталог із розгалуженою пошуковою системою компанії, що становить зручну базу даних і спрямований на підтримку постачальників у експортній діяльності в галузі рекламних товарів

  1. Бази даних:

  • Інтернет-пошукова система ESB, доступна на веб-сайті www.esbook.eu, що дозволяє легко дістатись до перевірених постачальників рекламних товарів

  1. Галузеві події:

Більше інформації про компанію можна знайти на веб-сайті www.gjc.pl