Сектори виставки

Gifts&Textile

Gifts&Textile дає можливість ознайомитися з пропозиціями компаній, що спеціалізуються на продукції та дистрибуції рекламних сувенірів, а також текстильної продукції. Оригінальні й сміливі ідеї рекламних сувенірів створені індивідуально для кожного клієнта.
Gifts&Textile – це також ідеальний майданчик для компаній, які надають клієнтам сучасні рекламні рішення на основі фотографічної діяльності. Цей сектор представляє пропозиції компаній, які спеціалізуються на виробництві упаковки, тари, ємностей, прикрас, самоклеючих матеріалів тощо. Всі представники галузі в одному місці та в один і той самий час – це дає можливість ознайомитися з надзвичайно широким спектром продукції.

Sign&Visual

Sign&Visual  – це ідеальне місце для постачальників POS, POP & display, які пропонують виставкові системи, стінки, рекламні вітрини, стенди, інфостійки, roll up, банери та ін.
Цей сектор створений для постачальників світлової, візуальної реклами: освітлення світлодіодне, неонове та ін. Також в цьому секторі будуть представлені пропозиції із зовнішньої реклами: мобільна реклама, рекламні щити, вивіски, цифрові вивіски, автомобільні наклейки, прапори та багато іншого.
В секторі Sign&Visual ви також знайдете рішення та системи для організації заходів, обладнання та меблі для заходів та багато іншого.

Tech&Print

Tech&Print – це виставковий сектор, де представлені маркувальні, вишивальні, друкуючі, лазерні та УФ-машини, а також матеріали для виготовлення реклами (пластик, скло, метал та ін.).
Цей сектор представить також пропозиції спеціалістів з послуг друку: офсетна, цифрова, шовкографія, вишивка, термоперенос, широкоформатний друк, маркування, тиснення та ін.
В Tech&Print ви знайдете пропозиції компаній, які спеціалізуються на інформаційних технологіях для реклами: дизайн, мобільні додатки, VR віртуальна реальність, CRM-системи та інші нові технології.