За підтримки

SHNUROK

Компанія SHNUROK є Партнером виставки. Логобенди, які використовуються організатором надані саме цією компанією.

ТМ “SHNUROK” пропонує якісну сувенірну продукцію та різноманітність варіантів для успішного досягнення різних проектів.

Більше інформації: www.shnurok.ua

KARBON-SERVICE

 

Друкарня «Карбон-Сервіс» здобула популярність на ринку як компанія, що надає послуги промислового цифрового друку і виробляє широкий спектр рекламно-поліграфічної продукції (візитівки, календарі, буклети, листівки і т.п.) та багатосторінкової продукції (брошури, книжки, журнали, каталоги та презентації малими і середніми накладами) для рекламних агенцій та посередників.

Наша друкарня має найбільший в Україні парк цифрового друкарського обладнання і якісне післядрукарське обладнання. Це дає змогу виконувати всі завдання, потрібні нашим замовникам.

Ми також надаємо послуги офсетного цифрового друку у форматі В2 (календарі, плакати, афіші, листівки і т.п.) та УФ-друку на різних матеріалах.

Здійснивши інвестиції в УФ-обладнання та в унікальну машину для цифрового опорядження продукції MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL-S (першу в Україні), ми зміцнили власний статус багатопрофільного поліграфічного підприємства й готові запропонувати послуги з оперативного виробництва:

  • унікальної рекламно-поліграфічної продукції;
  • видавничої поліграфії (книг і журналів) і багатосторінкової продукції;
  • промо- та бізнес-сувенірів;
  • паковання малими накладами.

Більше інформації: www.karbon-service.com.ua

Друкарня ВОЛЬФ

Компанія ПП “Паперовий еко світ”є постачальником і виробником паперових пакетів для рекламних цілей

Більше інформації: https://pp-paperovij-eko-svit.prom.ua

ПП ``Паперовий еко світ

Друкарня ВОЛЬФ виконує весь комплекс поліграфічних процесів, необхідних для того, що б ідея клієнта знайшла втілення у вигляді барвистою поліграфічної продукції. Будучи безпосереднім виробником, ми пропонуємо якісне та швидке виконання робіт.

Більше інформації: https://wolf.ua

LPP Printable

Партнером цьогорічної виставки RemaDays Kyiv є компанія LPP Printable.

LPP Printable – виробник рекламного одягу, який існує на ринку з 1998 року. Пропозиція складається з чотирьох брендів: PROMOSTARS, GEFFER, CRIMSON CUT та MARK THE HELPER. У колекції представлений широкий вибір футболок, поло, світшотів, флісу, курток і кепок. На даний момент існує близько 200 товарів, які можна використовувати не тільки як рекламний одяг, а й як робочий та захисний одяг.

Місія компанії – задоволення потреб корпоративних та індивідуальних клієнтів у сфері реклами та спецодягу, побудова довготривалих стосунків з клієнтами, ефективна доставка готової продукції, без декору чи з логотипом, відповідно до слогану «Ми одягаємо вашу рекламу».

Додаткова інформація: