Лотерея для відвідувачів

Шановні відвідувачі виставки RemaDays Київ 2022, поспішаємо повідомити, що кожен відвідувач має шанс виграти на виставці чудовий приз.
Організатор виставки цього разу підготував приз у лотереї – ноутбук та принтер фірми HP

Розіграш відбудеться 17 березня о 14.00 на стенді F19.
Щасливим володарем може бути кожен Відвідувач виставки!
Розіграш лотереї це тільки додатковий захід!

РЕГЛАМЕНТ ЛОТЕРЕЇ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ
виставки RemaDays Kyiv 2022

§ 1 НАЗВА ЛОТЕРЕЇ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Лотерея для Відвідувачів, далі звана лотерея, організована під назвою “Рекламна Лотерея для відвідувачів виставки RemaDays Kyiv 2022”.

§ 2 ОРГАНІЗАТОР ЛОТЕРЕЇ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Організатором “Рекламної Лотереї для Відвідувачів виставки RemaDays Kyiv 2022” є компанія GJC International Sp. z o.o. sp. k., далі іменована Організатор Лотереї.

§ 3 ПРАВИЛА ЛОТЕРЕЇ

  1. У лотереї може взяти участь будь-яка юридично дієздатна фіз. особа, що дотримується правил лотереї і має діюче запрошення, що дає йому право відвідування виставки RemaDays Kyiv 2022.

  2. Право на участь в Лотереї та отримання призів не надається співробітникам Організатора виставки, тобто фірми “GJC International” Sp. z o. o. sp. k., їх подружжю і родичам, а також учасникам виставки RemaDays Kyiv і їх співробітниками.

  3. Дані учасників лотереї, що містяться на візитках, про які йдеться мова в п.4, зберігаються Організатором лотереї.

  4. Персональні дані учасників лотереї обробляються відповідно до положень чинного законодавства про захист персональних даних, зокрема, відповідно до Регламенту Європейського парламенту і Ради (ЄС 2016/679 від 27 квітня 2016 р.) про захист фізичних осіб стосовно обробки даних, персональних даних, а також про вільне переміщення таких даних і про скасування Директиви 95/46 / EC (Загальний стан речей про захист даних – далі «GDPR») і Закону від 10 травня 2018 року про захист персональних даних (Законодавчий вісник 2018 р., п. 1000). Вираз вищевказаної згоди необхідний для проведення лотереї відповідно до положень Закону від 19 листопада 2009 року про азартні ігри (Законодавчий вісник 2019 р., пункт 847 з поправками) і, зокрема, для присудження, розіграшу призів в лотереї. Згода учасників на обробку їх даних не може бути імовірною або імовірною з волевиявлення з іншим змістом. Отримані персональні дані учасників використовуються тільки для безпосередніх цілей належного проведення лотереї, вони не підлягають подальшій обробці і не зберігаються довше, ніж це необхідно відповідно до чинного законодавства. Адміністратором персональних даних є Організатор лотереї. Учасник має право: одержувати доступ до своїх персональних даних, запитувати виправлення, видалення, обмеження обробки, передачу даних, а також заперечувати проти обробки даних з метою дотримання законних інтересів Адміністратора.

  5. Умовою участі в розіграші лотереї є кидання візитної картки в урну для голосування. Кожна візитка, кинута в урну для голосування, бере участь в розіграші.

  6. Кожен учасник лотереї може взяти участь в лотереї один раз, тобто кожен учасник може кинути тільки одну візитку в урну для голосування.

  7. Приз в лотереї –

§ 4 МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЛОТЕРЕЇ

Місцем проведення Лотереї є виставковий павільйон виставки RemaDays Kyiv – Міжнародний виставковий центр IEC EXPO Броварський проспект 15, 02660 Київ, Україна

§ 5 ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЛОТЕРЕЇ

Лотерея проходить в останній день виставки RemaDays Kyiv.

§ 6 СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ ЛОТЕРЕЇ, ДАТИ РОЗІГРАШІВ ПРИЗІВ, А ТАКОЖ СПОСІБ І ДАТА ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

1. Кожен учасник лотереї (за умови дотримання § 3 розділу 2 Правил), візитна картка якого буде знаходитися в урні, зазначеної в § 3 розділу 5 отримує право на участь в лотереї.
2. У лотереї буде проводитися 1 розіграш о 14:00 в Конференц Зоні в павільйоні виставки RemaDays Kyiv в Міжнародному виставковому центрі IEC EXPO за адресою Броварський проспект 15, 02660 Київ. У розіграші буде визначено одного переможця випадковим чином. Під час розіграшу буде розігруватися приз, про який йшла мова в пункті § 3 розділ. 7.
3. Розіграш полягає в наступному: оператор розіграшу (призначений Організатором Лотереї), витягує з урни, про яку мова в § 3 п. 5., одну візитну картку (випадковим чином, без підглядання на вміст урни та інших візиток). Потім оператор лотереї набирає номер мобільного телефону, вказаний на візитній картці. Після з’єднання оператор чекає, поки не почує п’ять гудків. Після п’ятого гудка оператор перериває дзвінок, і знову виймає з урни ще одну візитну картку і діє, як зазначено вище (зміст телефонного дзвінка оголошується за допомогою мікрофона або іншого звуковою системою). Якщо інша сторона відповість раніше, ніж перед п’ятим гудком, то оператор повідомляє абоненту, що він виграв приз в лотереї за умови що з’явиться на місці розіграшу Лотереї, тобто в Конференц Зоні протягом 5 хвилин. Якщо учасник відповідає вищезазначеній умові, тобто з’являється протягом 5 хвилин в зазначеному місці в Конференц Зоні і погоджується забрати приз, він стає переможцем Лотереї. Потім оператор негайно оголошує ім’я і прізвище переможця лотереї через систему гучного зв’язку. У разі якщо переможець не встигає з’явитися у вказане місце протягом 5 хвилин або відмовляється прийняти приз, оператор витягує ще одну візитну картку з урни і діє описаним вище способом до тих пір, поки не буде визначено переможця лотереї.
4. У разі відсутності об’єктивної можливості повідомити переможцю про виграш в порядку, зазначеному в § 6 р.3 (наприклад, непрацюючий телефон, електрика, телефонна мережа і т. д.), Оператор оголошує переможця усно, використовуючи систему гучного зв’язку, і робить це за допомогою 5 повідомлень щохвилини. У разі закінчення справжніх спроб оператор Лотереї витягує ще одну візитну картку з урни і діє описаним вище (§ 6 р.3,4) способом до тих пір, поки не буде визначено переможця лотереї.
5. Учасник Лотереї, чию візитку оператор випадково витягує з урни, в разі нездатності підняти трубку телефону після 5 гудків, або почути оголошення його даних по мікрофону, або з’явитися на місці проведення Лотереї протягом 5 хвилин, втрачає право на отримання призу.
6. Переможець розіграшу який відмовився від отримання призу втрачає право на вимогу призу пізніше.
7. Видача призу Лотереї проходить відразу під час і на місці проведення Лотереї або на Стенді Організатора до 16:00.
8. У разі невидачі призу він залишається в розпорядженні Організатора.
9. Обміняти приз на готівковий розрахунок неможливо.

§ 7 ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ СКАРГ

1. Кожна заява і зауваження щодо ходу Лотереї можуть бути представлені Учасниками лотереї в письмовій формі безпосередньо Організатору Лотереї на стенді Організатора або за допомогою електронної пошти на адресу info@remadays.com.ua в день проведення Лотереї до 16:00 із зазначенням імені та прізвища, а також адреси Учасника Лотереї, дати і місця події, до якого належить претензія, змісту претензії. Якщо претензія подається за допомогою електронних засобів зв’язку, Учасник Лотереї також зобов’язаний надати електронну адресу для зв’язку.
2. Надані претензії розглядаються Організатором Лотереї протягом 14 днів.
3. У разі недотримання умов § 7 п.1 претензії, пов’язані з Участю в Лотереї не розглядаються.
4. До питань, які не охоплені цим Регламентом, застосовуються положення Цивільного Кодексу України.