RemaDays Kyiv 2021 – ВІДКРИТІ ДО НОВОГО

Майбутня виставка, безумовно, буде унікальною. Перша половина року була непростою для кожного з нас і піддала випробуванню багато планів. Цей час показав, що потрібно бути готовим до всього. Ось чому варто відкритися до нового. Згідно з багаторічною традицією, міжнародна виставка реклами і друку пройде в Міжнародному Виставковому Центрі IEC EXPO.

Пандемія коронавіруса сильно вплинула на рекламні та поліграфічні компанії і організацію виставок. Однак ми закачуємо рукава і робимо все можливе, щоб добре підготуватися до наступного випуску RemaDays Kyiv. Ми дотримуємося всіх санітарних норм, щоб і експоненти, і відвідувачі почували себе комфортно і безпечно. Ми спостерігаємо за ситуацією в країні і світі, і стежимо за офіційними інструкціями відповідних санітарних органів. Ми готові організувати одну з найбільших рекламних і поліграфічних виставок у 2021 році. Ми хочемо підтримати індустрію в цей важкий період і можемо гарантувати, що, незважаючи на різні обмеження, ринкова пропозиція буде стабільно на високому рівні.

Наступна виставка пройде під гаслом ВІДКРИТІ ДО НОВОГО. Збіглася вона з ситуацією загальної пандемії. Виставки, організовані після цього виключно складного періоду, будуть вже іншими. Багатьом компаніям довелося змінити свої плани, переключитися на віддалену роботу, розробити абсолютно нові пропозиції і взагалі змінитися, щоб адаптуватися до нової реальності. Тому на наступній виставці RemaDays Kyiv буде можливість представити абсолютно нові ідеї і бути готовими до викликів в найближчі місяці. Ми також робимо акцент на креативність, яка тісно пов’язана з рекламною індустрією. Щороку експоненти намагаються виправдати високі очікування відвідувачів і, безумовно, на початку наступного року кожна зі сторін залишиться задоволена. Реальність показала, що навіть у важкі моменти рекламна індустрія процвітає і шукає нові, креативні рішення. Ось чому під час RemaDays Kyiv 2021 ми чекаємо новинок від представників ринку. Ми сподіваємося, що креативність і відкритість до нового буде направляти всіх учасників заходу.

Стає ясно, що виставка приверне величезний інтерес усієї рекламної індустрії. Саме тут ви зможете ознайомитися з топовими продуктами. Саме на RemaDays Kyiv можна буде ознайомитися з новітніми технологіями виробництва, пов’язаними з рекламою в широкому її розумінні.

Рекламна кампанія виставки активно триває і ми робимо все можливе, щоб зустрітися зі всією рекламною та поліграфічною індустрією в березні 2021 року і побачити, як завдяки відкритому творчому підходу можна реагувати на виклики мінливого ринку. Так давайте ж зустрінемося на RemaDays Kyiv 2021!